شرکت کهن پیشه

مهندس حامد فرهنگ بنام متولد ۱۳۶۸ مدیر عامل شرکت کهن پیشه ، مخترع جوان قالبهای مدولار وافل سقفی ،کارشناس در زمینه تکنولوژی های نوین عمرانی ،دانش آموخته کارشناسی ارشد عمران زلزله  و دانشجوی دکتری مدیریت کسب و کار دانشگاه تبریز است. وی از سال ۱۳۹۳ در زمینه تولید وافل های سفقی با تکنولوژی های نوین اقدام نموده است.
شرکت زیرنظر مدیریت وی در تامین متریال وافل سقفی و سایر متریال ها  ، مصالح و ابزار آلات نوین عمرانی بیش از ۶ میلیون متر مربع پروژه های اجرایی اقدام نموده و در حال گسترش زمینه های تولیدی در عرصه  ساخت و ساز می باشد.

سیاست کلی شرکت کهن پیشه همواره بر پایه کیفیت ، نو اندیشی و حمایت هرچه بیشتر از مشتری بوده و هست ، که میزان رضایت مشتریان از پروژه ها و تولیدات این شرکت گواه بر این موضوع می باشد . علاوه بر آن بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا مطابق با اصول جامعه اجرایی کشور و فرهنگ سازی گرایش به ایجاد یک تحول عظیم در شیوه ساخت و ساز در کشور و در نهایت صادرات این اصول ایرانیزه شده به کشورهای اطراف و جذب سرمایه خارجی و استفاده از آن در عمران و آبادی کشور از سیاست ها و اصول و مبانی شرکت می باشد.

keyboard_arrow_up