تجارب تولید ، کیفیت بالای محصولات و رضایتمندی مشتریان سرمایه های ارزشمندی است که همیشه شرکتها به آن افتخار می ورزند و پشتوانه توانمندی است، برای معرفی این شرکتها در نزد مشتری و زمینه ساز آغاز تولید محصولی کوچک و ادامه آن همراه با اندوختن تجارب سودمند با هدف تولید محصولات بزرگتر و متنوع تر برای تامین نیازهای مصرف کنندگان.شرکت کهن پیشه نیز راهش را بدین گونه بنا نهاد و در سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را در زمینه پیمانکاری به شیوه های نوین و تولید قطعات پلاستیکی ساختمانی و صنعتی شروع کرد. این شرکت در سال ۱۳۹۳ شروع به تولید قالب های پلاستیکی سقفی بصورت تیرچه درجا برای اجرای سقف های وافل یک و دوطرفه در جهت کاهش هزینه های اجرایی و تسریع در عملیات ساختمانی و تحقق اجرایی کردن محاسبات سازه ای در عمل ، نمود. با توجه به نیاز جامعه عمرانی در زمینه حذف ستون های مشکل ساز در حیطه معماری و زیبا سازی و افزایش دهانه ها در سیستم وافل یک طرفه(جایگزین سیستم تیرچه و بلوک سنتی) و وافل دوطرفه (جایگزین سقف دال دوطرفه) این شرکت قالب های خویش را در سایزهای مختلف در ارتفاع و آکس بین تیرچه ها تولید نمود.

علاوه بر محصولات قسمت تولیدی شرکت ، مجموعه کهن پیشه به همراه چندین مجموعه بزرگ تولید متریال های ساختمانی ، طراحی و اجرا موفق به تشکیل یک مجموعه بزرگ کنسرسیومی در زمینه تامین متریال و طراحی و محاسبات و اجرا و … با بهترین کیفیت و کمترین هزینه گردید .

اهداف شرکت :

۱- تولید در سطح کیفی و قیمت مناسب و افزایش روز افزون رعایت حقوق مشتری همواره از عمده اهداف شرکت بوده که حاصلش تحقق مطابقت و فرهنگ سازی استفاده از تکنولوژی های روز دنیامطابق با اصول بومی میباشد.

۲- گسترش شاخ و برگ مجموعه و همکاری با تعداد بیشتری از شرکت های متعهد به حقوق مشتری در زمینه های عمرانی و معماری و … .

۳- فرهنگ سازی ،استفاده از قالب های پلاستیکی و تولید محصولات بیشتر و گسترش سبد کالایی محصولات تولیدی شرکت .

۴- صادرات محصولات داخلی شرکت به خاورمیانه و کشورهای همسایه .

keyboard_arrow_up